»
Takaisin
»
Lisää uutisia

U19-maajoukkueiden ottelu Suomi-Tsekki pelataan Isänpäivänä 9.11. Lohjalla klo 12.00. Ottelulippujen ennakkomyynti käynnistyy maanantaina 27.10. ja samana päivänä julkaistaan joukkueen kokoonpano Leijonat.fi -sivustolla.

Lue lisää »

U19-maajoukkueiden Suomi-Tsekki Lohjalla 9.11.

U19-maajoukkueiden ottelu Suomi-Tsekki pelataan Isänpäivänä 9.11. Lohjalla klo 12.00. Ottelulippujen ennakkomyynti käynnistyy maanantaina 27.10. ja samana päivänä julkaistaan joukkueen kokoonpano Leijonat.fi -sivus

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Muut uutiset
Poimintoja seuran otteluista
D1/01 WhiteAA-aluesarja
25
Lok
klo 11:30
Nummela Esbecon Areena
HaKi - EVU/Black
2-6
TytötE-tytöt
25
Lok
klo 12:00
Lohja
HaKi E-tytöt - Salamat
D1/01 BlueAAA-alueliiga
25
Lok
klo 13:00
Nummela
HaKi - Blues EKS/Blue
2-4
C2/00C2 AAA karsintasarja
25
Lok
klo 18:30
Lohjan jäähalli
HaKi - Kurra
8-0
MiehetII-divisioona, lohko 1
25
Lok
klo 18:40
Kirkkonummi
HCK Salamat - HaKi
11-2
TytötE-tytöt
26
Lok
klo 10:30
Hämeenlinna
HPK - HaKi E-tytöt
F1 LohjaHarjoitusottelut
26
Lok
klo 13:00
Aktia- jäähalli, Urheilukuja 5, 10300 Raasepori
Ice Team - HaKi F1-05 mustat ja valkoiset
F1 LohjaHarjoitusottelut
26
Lok
klo 13:00
Lohjan jäähalli
HaKi F1-05 punaiset ja siniset - KaKiPo
D1/01 WhiteAA-aluesarja
26
Lok
klo 19:00
Kauniainen
GrIFK/G - HaKi
4-6
B-NuoretB-nuorten Suomi-sarjan alkusarja lohko 4
31
Lok
klo 19:30
Forssa
Rockets/Fops - HaKi
F1 LohjaHarjoitusottelut
1
Mar
klo 12:00
Mäntsälän Jäähalli
Jää-Tiikerit - HaKi F1-05 punaiset ja siniset
D1/01 BlueAAA-alueliiga
1
Mar
klo 12:30
Matinkylä 2
BJR White 1 - HaKi
A-NuoretNuorten aluesarja lohko 3
1
Mar
klo 19:15
Vuosaari 2
Viikingit Devils - HaKi
MiehetII-divisioona, lohko 1
1
Mar
klo 19:20
Nummela
HaKi - GrIFK
F1 LohjaHarjoitusottelut
2
Mar
klo 12:00
Nummelan Jäähalli
HaKi F1-05 mustat ja valkoiset - Kurra
D1/01 WhiteAA-aluesarja
2
Mar
klo 13:45
Matinkylä
BJR Yellow 1 - HaKi
B-NuoretB-nuorten Suomi-sarjan alkusarja lohko 4
2
Mar
klo 17:50
Lohja
HaKi - Kiekkohait
MiehetII-divisioona, lohko 1
8
Mar
klo 0:00
Nummela
HaKi - K-Vantaa Itä
A-NuoretNuorten aluesarja lohko 3
8
Mar
klo 0:00
Nummela
HaKi - K-Tiikerit
F1 LohjaF1 Leijonaliiga Etelä
8
Mar
klo 0:00
MATINKYLÄN JÄÄHALLI MATINKARTANONTIE 9-11
BJR Blues 1 ja 2 - HaKi F1 05 punaiset ja keltaiset
TytötE-tytöt
8
Mar
klo 0:00
Laaksolahti
Blues EKS - HaKi E-tytöt
C-NuoretAluesarja
8
Mar
klo 14:05
Parainen
ParSport - HaKi
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
23.10.2014 B-Nuorten Suomisarjan alkusarja » (B-Nuoret)
11.09.2014 Joukkue -02 » (D2/02 Blue)
11.09.2014 Joukkue -02 » (D2/02 White)
Harjun Kiekko Ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Ilmoittautuminen
Kategoriat